דק כל כך סופג כמו מגן תחתון רגיל מגן התחתון הדק ביותר של קרפרי!

דק כל כך סופג כמו מגן תחתון רגיל Carefree FlexiComfort מגן התחתון הדק ביותר של קרפרי!

דק כל כך סופג כמו מגן תחתון רגיל Carefree FlexiComfort מגן התחתון הדק ביותר של קרפרי!

 

דק כל כך סופג כמו מגן תחתון רגיל Carefree FlexiComfort מגן התחתון הדק ביותר של קרפרי!

את ההשקה ילווה קמפיין פרסומי המציג את הסודות הקטנים שבשגרת טיפוח נשית אישית קרפרי, רק את יודעת

מותג מגני התחתון המוביל קרפרי מבית ג'ונסון & ג'ונסון מציג את הדור הבא של מגני התחתון ומשיק את Carefree FlexiComfort, מגן התחתון דק וגמיש במיוחד!

את ההשקה ילווה קמפיין פרסומי המציג שגרת טיפוח נשית אישית- הרגלי טיפוח קטנים ופרטיים שנשים עושות מבלי שאף אחד רואה או יודע, הרגלים קטנים המגדירים את הנשיות, מגבירים את הביטחון העצמי שרק את יודעת אותם. קרפרי, הוא בדיוק אחת מההרגלים הקטנים שרק את יודעת ומעניק לך ביטחון, נוחות ורעננות.

להשקה קדמו סקר מחקרי צרכניות בנושא הרגלי יופי שכללו 2,500 נשים ומצאו כי לנשים ריטואל טיפוח אישי יומיומי פרטי שמגביר את תחושת ביטחון העצמי שלהן.

Carefree FlexiComfort הנו מגן תחתון דק במיוחד, המיועד לשימוש יומיומי, עם נוחות מושלמת, מגע רך ויכולת ספיגה מעולה. למגן התחתון החדש עיצוב גמיש במיוחד המאפשר התאמה מושלמת לסוג התחתון. Carefree Flexi Comfort מציע איזור ספיגה גמיש בטכנולוגייה מתקדמת המבטיחה תחושת יובש, אווריריות ורעננות.

הקמפיין החדש נועד לתמוך בפן הרגשי של הרגלי הטיפוח הנשיים, כאשר Carefree FlexiComfort נותן מענה מדויק לצרכניות בכל הקשור לביטחון עצמי כדי לבטא את הנשיות שלך ולהרגיש מטופחת.

אריזת Carefree Flexi Comfort תימכר במחיר מומלץ לצרכן של 24.80 שקלים לאריזה המכילה 60 יחידות.

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם.

***

כאשר קרפרי הציגה את מגן התחתון הראשון ב1976, המותג הציג לא רק מוצר, אלא גם קונספט חדשני של "רעננות יומיומית". עד היום, מגן התחתון של קרפרי מאפשר לנשים לחיות בתחושה של נוחות מקסימלית בכל רגע נתון וביטחון עצמי גבוה. קרפרי מוכרת את מוצריה כיום ב50 מדינות ברחבי העולם.

נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *