הלו נוטרילון

חברת טבע שלום,

אנו קבוצת אימהות לתינוקות בני יומם ומעלה המונה מספר לא מבוטל של אימהות שמשתמשות בנוטרילון על כל שלביו.

לאור הכתבות האחרונות בנושא הנוטרילון ושינוי ההרכב.

מיותר לציין כי אנו מודאגות מאוד מהמזון שצורכים יקירינו.

כולנו זוכרים את אסון "רמדיה" ואין בכוונתנו שהדבר יחזור על עצמו.

פרט חשוב- אני עצמי אחות מוסמכת וחוסר השקיפות מטעם החברה מאוד מקומם

מאז הפרסומים הורים רבים מנסים להשיגכם אך נתקלים בהתעלמות וחוסר מענה , מה שמעורר אצלנו חשד גדול עוד יותר ,שייתכן ויש דברים בגו.

אם אכן ישנן בעיות, מן הראוי שכחברה גדולה ומכובדת- תיישרו מבט אל ההורים ,תתנו מענה כראוי וקחו אחריות. אלה חיים של תינוקות!

 

אתם אולי לא רוצים לאבד לקוחות אבל אנחנו בהחלט לא מעוניינים לאבד את ילדינו.

 

 

 

 

 

 

תשובת נוטרילון

 

היי שימרית, קו מוצרי נוטרילון – ובכלל זה נוטרילון שלב 2 – עומד בכל דרישות התקינה המחמירות של רשויות הבריאות במדינות האיחוד האירופי ובישראל. בספטמבר 2014, נוטרישה, יצרנית נוטרילון, עידכנה את המינון של חלק מהרכיבים בפורמולה שלב 2, כחלק מעדכון המוצר המשווק בשווקים השונים בעולם. שיווקה של הפורמולה המעודכנת בישראל החלה בפברואר 2015, מתוך רצונה של חברת טבע להביא לציבור הצרכנים מוצרים התואמים את הידע המדעי העדכני ביותר בתחום תרכובות מזון לתינוקות. העדכון בא לידי ביטוי בהעלאת כמותו של הרכיב LcPufa – אשר היה קיים בהרכב המוצר עוד קודם לכן – שתרומתו להתפתחות התינוק ידועה היטב. יובהר כי לא נעשה כל שינוי מהותי בהרכב המוצר והוא מכיל את כלל הרכיבים הדרושים להתפתחות התינוק, הכל בהתאם לדרישות משרד הבריאות. עדכון הפורמולה אושר כנדרש על ידי משרד הבריאות, והחברה הקפידה ליידע על כך את הלקוחות במודעה שפורסמה בעיתונות, באמצעות עמוד הפייסבוק וכן על גבי אריזת המוצר. בהתחשב בכך שחלפו למעלה מחמישה חודשים מאז החל שיווקם בישראל של המוצרים בהרכב המשודרג, אין זה סביר כי תופעות הלוואי הנטענות קשורות בשינוי הרכב המוצר. את מוזמנת לקחת חלק באירוח שיתקיים כאן בעמוד בשעה 12:30, במסגרתו תענה עפרי מלר-פרי, המנהלת המדעית של המותג, לשאלות של הורים. יום רגוע, צוות Nutrimoms.

נוטרלון

 

מה דעתכם שלכם?

נכתב על ידי: שימרית

There are 3 comments for this article
  1. נטלי שטרית ב 14:43

    רק מהסיבות האלה אני משלבת 2 סוגי תמל ויכולה להגיד שהתשובה של חברת טבע בכלל לא מרגיעה אפילו אישית אותי מלחיצה ויותר מזה שטלפונית אין נציגים שנותנים מענה ראוי בכול מקרה מודע לאל שאני משתמשת בסימלאק ובילד הבאה אני כבר יודעת באיזה תמל לא השתמש

  2. שמרית ב 15:20

    אני מכל הביקורות ששמעתי אמרתי רק נוטרילון! עכשיו אני ממש חוששת והתשובות האלה זה כסתח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *