ורדינון מגשימה פנטזיה – חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני

חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני נפתחות ברחבי הארץ עם קולקציות מגניבות, מהדורות בלעדיות ובמחירים חד-פעמיים ב-15 לוקיישנים משתנים, בקניונים המרכזיים – כל פעם למשך חודש ימים בהשקעה כוללת של כמיליון ₪

טוב, אגלה, אני מכורה, אני מאוהבת, אני אוהבת את דיסני, גם ברגע זה, כשאני שוכבת במיטה וכותבת את הכתבה הזו, אני שוכבת על מצעים מצוירים עם תמונות ילדות אהובות, מיקי ומיני.

כעת, היום, נפתחה חנות פופ אפ ליד ביתי, בראשון לציון, למשך חודש ימים!

מחירים סבירים לחלוטין ואפילו קצת זולים, ובמילים אחרות, למה אתם מחכים?

ורדינון  מגשימה  פנטזיה - חפשו את הכרכרה - חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני

DISNEY IS CALLING YOU, ובאמת הייתי עם בני באורלנדו להיות בדיסניוורלד אבל כעת הוא יוכל לישון עם חבריו האהובים, ואפילו יש מגבות מטבח ומה לא?

בהחלט שווה ביקור.

 

 

 

הפתעת הקיץ !! – חנויות הפופ-אפ של ורדינון, חברת הטקסטיל המובילה בישראל, בשיתוף ובהשראת דיסני כבר תופסות תאוצה, ומציעות קולקציות בלעדיות בקונספט צעיר, תוסס ומפתיע להורים ולילדים. סימן ההיכר – במרכז כל חנות פופ-אפ ממתינה כרכרה אגדתית ומלכותית.

בין הפריטים הייחודיים שימכרו אך ורק במתחמי הפופ אפ: מצעי ג'רסי נעימים ומפנקים, ציפיות, תיקים אופנתיים, כוסות שתיה מדליקות עם קש ומגבות מטבח בעיצוב שובב, מגבות ושמיכות לקיץ, כירבוליות בחורף – והכל בהדפסים מקוריים ובסגנונות טרנדיים מובילים בעולם האופנה ועיצוב הבית. הקיץ – כל אחד יוכל להרכיב לו את הסט האולטימטיבי על פי טעמו האישי.

 ורדינון  מגשימה  פנטזיה - חפשו את הכרכרה - חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני

אוסנת רוזנברג, מנכ"ל חטיבת ורדינון: "הקהל הישראלי מוכיח שוב ושוב כי הוא סקרן ופתוח לחידושים ולטרנדים עולמיים ואותנו זה מאתגר בכל פעם מחדש. מתחמי הפופ אפ של ורדינון זכו לפרגון ולהצלחה רבה בשנים הקודמות, ואנו בטוחים שגם בקיץ זה יתרמו לחוויית הקנייה וחיזוק הקשר שלנו עם לקוחותינו ועם קהלים חדשים.

השנה בחרנו להפתיע את הקונים עם קולקציית דיסני לקטנים וגדולים בשילוב הדמויות האהובות על כולם ובכך לספק חוויית קניה שמממשת פנטזיה".

 

חנויות הפופ אפ תפעלנה החל מחודש יולי ועד דצמבר 2017. כל חנות תוקם למשך חודש ימים בקניונים המרכזיים ברחבי הארץ. הקניונים שיארחו את מתחם הפופ אפ בחודש יולי: קניון איילון ברמת גן, סינמה סיטי בראשון לציון וגרנד קניון בחיפה.

בהמשך יפתחו עוד ועוד מתחמי פופ אפ בקניונים בפריסה ארצית.

 

הילדים נהנים מהדמויות האהובות, המחירים לא יקרים בכלל וכעת הם ירדמו בקלות, בקיצור לא לחכות אלא לגשת לקנות.

 

Summary
Event
ורדינון מגשימה פנטזיה - חפשו את הכרכרה - חנויות הפופ אפ של ורדינון ודיסני