חלום מתוק

חלום מתוק – אין הורה אחד שלא חולם על עוד שעת שינה

שלי פורפר רוזן מפתחת קורס מלווי שינה טלפוני

שלי פורפר-רוזן

שלי פורפר-רוזן, צילום: ויקי צילום אמנותי

שלי פורפר-רוזן ודאי מוכרת לרבים בזכות קבוצתה "המדריך לשינה מתוקה", שם היא עוזרת לאמהות רבות לישון בלילה.

פורפר-רוזן, בת 35 ואמא של גל ויונתן (ועוד משהו בדרך), נשואה לאמיר, בהכשרתה שלי היא עובדת סוציאלית, מטפלת רגשית במבוגרים וילדים, מדריכת הורים מוסכת מכון אדלר.

 

הרוב הגדול של בעיות השינה אצל תינוקות זהה בגילאים מסוימים ומכאן אנו מבינים שבהתאם לגיל ובהתאם להתפתחות התינוק עם ידע והבנה ושאלות מכוונות ניתן לעזור לעשרות אלפי תינוקות והורים לישון למען בריאות והתפתחותו  של התינוק דבר ראשון וגם למען שפיות ההורה ומבלי לשלם מאות ואלפי שקלים. לכן בדיוק פורפר- רוזן פיתחה קורס מלווי שינה.  בקורס ילמדו לזהות גם מתי זה מעבר לבעיית שינה רגילה וצריך להפנות למעבדת שינה או לטיפול רפואי או רגשי שלא קשור ישירות לשינה והשינה היא רק תסמין.

 

שלי פורפר-רוזן מספרת ש: "בשנים האחרונות הכרתי הרבה אימהות שלאו דווקא מצאו את עצמן מבחינה מקצועית אבל מאד מצאו את עצמן בהורות והבינו שמעבר להורות שלהן, הן יכולות לעזור גם להורים אחרים. הכוונה לתת ידע מקצועי להורים שהבינו שהם יכולים לעזור להורים נוספים.  הם יוכלו  'ללוות שינה טלפונית' וידעו לאבחן איזו שיטה הכי מתאימה לאותו הורה שפנה אליהם וכך יעזרו לאלפי הורים. השאיפה שלי היא להנגיש את השירות להורים במחיר סמלי והוגן, ושנותני השירות יקבלו תשלום ולא יעבדו בחינם. אני מבטיחה שהקורס יהיה במחיר הוגן לקורסים מקצועיים".

 

למחיר ופרטים נוספים:

http://www.metukanet.com/

 

 

נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *