להרגיש חו"ל להיות בארץ – שוקולד VALRHONA

מלונות דן בשיתוף פעולה עם שוקולד VALRHONA

מציגים את "שבוע וולרונה במלונות דן"

החל ממחר ועד סוף החודש

לכל אוהבי החיים הטובים כדאי לדעת ולהתפנק השבוע

גם מאווירה מיוחדת במלון וגם ממחיר שווה לכל כיס 35 ₪ למנה.

שבוע וולרונה במלון דן

שבוע וולרונה במלון דן
צילום: בנימין אדם

אומרים ששוקולד איכותי הוא תחליף לדברים חשובים וטובים. כמישהי שמאוהבת בשוקולד, חיה שוקולד אני אומרת ש"וולרונה" הוא שוקולד בין האיכותיים ביותר בעולם. כעת רשת מלונות דן מציע להנות מקינוח ברמה עולמית.

 

רשת מלונות דן מארחת השבוע את ג'יאנלוקה פוסטו, השף קונדיטור הבכיר של שוקולדVALRHONA  מצרפת לסדנאות מקצועיות מיוחדות עבור השף קונדיטורים של מלונות הרשת, בהם יעברו הכשרה מיוחדת לעבודה עם השוקולד האיכותי.

 

 

מלונות הדלקס של רשת מלונות דן: "המלך דוד" ירושלים, דן אכדיה, דן תל-אביב ודן אילת, יציעו לאורחי המלון והקהל הרחב מגוון קינוחים מפתיעים המשלבים את שוקולד וולרונה האיכותי. בין המנות: עוגת שוקולד דרום אמריקנית (SOUTH AMERICAN CHOCOLATE CAKE), רביולי שוקולד (CHOCOLATE OPEN RAVIOLI) ו-"היער השחור" שלי (MY SWEET "BLACK FOREST"). מחיר המנות הינו אחיד והוא 35 ₪ למנה.

שבוע וולרונה במלון דן

שבוע וולרונה במלון דן
צילום: בנימין אדם

 

השף קונדיטור האיטלקי ג'יאנלוקה פוסטו לאחר התמקצעות במסעדות מובילות באיטליה כיום מייעץ בתחום הקונדיטוריה ברחבי העולם. וייעץ לשפים של מלונות דן. כן יעביר ויכשיר סדנאות שוקולד מיוחדות. פוסטו פרסם ספרים רבים וזכה בפרסים מכובדים רבים לאורך השנים, בניהם בשנת 2012 הוכתר כשף קונדיטור הטוב באיטליה. בשנת 2014 הוא אף השתתף בתוכנית מאסטר שף האיטלקית.

 

חברת וולרונה נוסדה ב-1922  בידי אלבריק גירונה, שף קונדיטור מעמק הרון שעד היום שומרים בחברה על הסטנדרטים והאיכות ברמה הגבוה ביותר שהציב. מרכז הייצור העיקרי התחיל בעיר קטנה בצרפת בשם  טן-ל'ארמיטאז' בארמיטאז', אזור גידול יין הסמוך לליון וכמו שיין מיוצר כך גם השוקולד. השוקולדים של וולרונה מופצים ב-60 מדינות ברחבי תבל. מיטב הקונדיטורים במסעדות הגורמה, הקונדיטוריות, והאופים ברחבי העולם עושים בו שימוש יום יומי במאפים, מוצרי קונדיטוריה, פרלינים, קינוחים ועוד. מותג השוקולד העולמי "וולרונה" מיובא לישראל על ידי "יקב תשבי" שהנו המשווק הרשמי והבלעדי של השוקולד בארץ.

 

אני טעמתי מהקינוחים אך השבוע אחזור ואהנה. אשב במלון דן בתל אביב, מול הים ובמחיר קינוח ממוצע ואולי אפילו נמוך אהנה מרמה בינלאומית. אז מי מצטרפת אלי כי חשוב לחיות טוב וכמו שאנחנו יודעות חיים פעם אחת.

נכתב על ידי: Lady In Red

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *