ללחוץ, לערבב ולשתות נביעות + טעים חדשני ומפתיע – PUSH&SHAKE

ללחוץ, לערבב ולשתות נביעות + טעים חדשני ומפתיע

ללחוץ, לערבב ולשתות נביעות + טעים חדשני ומפתיע PUSH&SHAKE

חדשנות בשוק המשקאות בישראל!

חברת 'נביעות' פיתחה משקה חדש עם פקק לחיץ בשם:  'נביעות+'Push & Shake  לוחצים- משקשקים- ושותים!

המשקה החדשני בעל פקק לחיץ, אשר בלחיצה משחרר אל תוך הבקבוק טעמי פירות ויוצר באמצעות שקשוק קל, משקה מרענן וצבעוני על בסיס מים מינרליים

ללחוץ, לערבב ולשתות נביעות + טעים חדשני ומפתיע PUSH&SHAKE

 

הקיץ החמים מזמין אותנו אנשים לשתות, רק מה,,, לפעמים נמאס ממים, גם קולה כבר לא תמיד בא בטוב אז נביעות, חברת המים משיקה רעיון מהפכני, חדשני ושונה.

 

"נביעות", חברת המים המינרליים, מציגה  משקה ראשון מסוגו בישראל. המשקה החדש מסדרת 'נביעות+' מציע חוויה אקטיבית וייחודית ומושק בשם Push & Shake.
הבקבוק בעל פקק לחיץ אשר בלחיצה, משחרר אל תוך המים המינרליים אבקה המכילה ויטמינים וטעמי פירות היוצרים באמצעות "שקשוק" קל משקה מרענן וייחודי. בשלב זה, המשקה מושק בטעמים: תפוח אדום ומשמש-אננס. מזכיר בטעמו טעם סירופ משודרג עם אבקה טעימה. רק ללחוץ, לערבב ולשתות.

 

המשקה החדש מכיל 14 ק"ל ל- 100 מ"ל, 49 ק"ל לבקבוק, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים ומועשר בויטמין B12. בכדי לשחרר את אבקת הטעם יש ללחוץ על הפקק (Push), ולשקשק את הבקבוק (Shake), עד להתמוססות מלאה של האבקת במים. הבקבוק ישווק בגודל 350 מ"ל.

 

 

 יניב פיינשניידר, סמנכ"ל שיווק "נביעות", מוסר:

"אנו שמחים להציג לצרכנים מוצר חדשני ומקורי, המשלב חוויית שתייה אחרת.

המשקה החדש נותן מענה לצרכנים המחפשים משקה חדשני, מרענן ודל קלוריות ובמקביל, מאפשר ליהנות מכל היתרונות של המים המינרליים הטבעיים והאיכותיים של נביעות."

 

ניתן יהיה להשיג את המשקה החדש בשלל נקודות מכירה ברחבי הארץ, כאשר המחיר הסופי נקבע על ידי הקמעונאי ונקודת המכירה.

 

אודות נביעות

נביעות מפיקה ומשווקת מים מינרליים טבעיים בבקבוקים ובכדים, ומשקאות על בסיס מים מינרליים בבקבוקים. בשנת 1989 השיקה נביעות לראשונה את בקבוקי המים המינרליים הטבעיים. מאז הקמתה שומרת נביעות על אופי פורץ דרך, פיתוח מוצרים חדשניים ושיפור מתמיד של מוצריה ושירותיה. בשנת 1991 הקימה נביעות את נביעות בר והחלה לעסוק בהפצה ישירה של מים מינרליים טבעיים בכדים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

בשנת 1995 הייתה נביעות הראשונה בישראל שהציעה בקבוקי ספורט, בעלי פקק נוח המותאם לשימוש תוך כדי פעילות גופנית. בשנת 2006 יצאה נביעות עם סדרת נביעות+ המבוססת על המים המינרליים של נביעות בתוספת ויטמינים בטעמים עדינים. סדרת נביעות+ היא הדור החדש של המים המינרליים, המשלבת טעמים עדינים ומרעננים עם יתרונות בריאותיים.

באוקטובר 2011 החלה נביעות להפיק מים מינרליים טבעיים מאקוות ההר אשר בגליל העליון, באמצעות קידוח. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, בדומה לחברות המים המינרליים המובילות באירופה. בשיטה חדשנית זו מגיעה נביעות למים כשהם עדיין בבטן האדמה, באזור המוגן והבטוח ביותר. אקוות ההר אשר בגליל העליון, אושרה על ידי משרד הבריאות כמקור למים מינרליים טבעיים.

הרכב המינרלים של נביעות מכיל כמות סידן, דל בנתרן ומכיל פלואוריד טבעי. הפולואוריד חשוב במים, ולא תמיד יש אותו מספיק, הוא חשוב גם כן לבריאות השיניים של ילדנו ולכן תנו את המשקה, הם יאהבו את החידוש, ניסיתי לא פעם עם בני הגדול אשר נדלק על הרעיון.

מערך אבטחת האיכות של נביעות עומד בתקני איכות מחמירים ומבוקרים על ידי גורמים חיצוניים מוסמכים, ונביעות שמחה להמשיך לספק לצרכניה את המים המינרליים הטבעיים והבריאים ביותר בישראל.

 

תלכו למטבח, תערבבו, תשקשקו ותשתו, קיץ קר לכולנו

 

 

 

 

 

 

 

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
3.5 based on 3 votes
Brand Name
נביעות
Product Name
ללחוץ, לערבב ולשתות נביעות + טעים חדשני ומפתיע - PUSH&SHAKE
נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *