קורני משיקים חטיף דגנים הסדרה הלבנה – שוקולד לבן ושוקולד לבן וקוקוס

טעם חדש בסדרת חטיפי הדגנים של CORNY :

CORNY  חטיף דגנים הסדרה הלבנה – שוקולד לבן ושוקולד לבן וקוקוס

CORNY  קורני חטיף דגנים הסדרה הלבנה - שוקולד לבן ושוקולד לבן וקוקוס

 

החיים הם מירוץ מטורף. לנו האמהות אין הרבה זמן לנשום, מה לעשות ואם כבר ננשום אז ננשום קודם למען ילדינו אבל רגע… אופס… שכחנו את עצמנו. ומה אם לאכול? ומה אם משהו טעים? ומה עם לחטוף ולא סתם עוד עוגיה מלאת שומן טראנס שלא ממש חיוני ותורם לגוף.

קורני פיתחה טעמים חדשים. אני אוהבת מאוד את חטיף הדגנים עם שוקולד לבן, בעלי אוהב דווקא את הקוקוס. לקחתי שיהיה לו בעבודה, עדיף שיאכל משהו קטן לפני ישיבה חשובה ולא בורקסים שנמצאים על השולחן ובקיצור, תכירו, תנסו, תטעמו, ותכניסו לרשימת הקניות השבועית.

 

* ללא חומרים משמרים * ללא צבעי מאכל *מנה מדודה של כ 100 קלוריות ליחידה 

חטיף הדגנים של CORNY משיק שני טעמים חדשים בסדרה הלבנה – חטיף דגנים במשקל 25 גרם: CORNY  חטיף דגנים עם שוקולד לבן ו CORNYחטיף דגנים עם שוקולד לבן וקוקוס!

 

CORNY חטיף דגנים המתאים להתחיל עמו את שעות הבוקר או כחטיף לדרך במהלך היום.

החטיפים מהווים מנה מדודה ומכילים כ -100 קלוריות (96 קלוריות לחטיף דגנים עם שוקולד לבן ו 105 קלוריות לחטיף דגנים עם שוקולד לבן וקוקוס).

כל מוצרי CORNY הינם ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.

 

  • ניתן להשיג את סדרת חטיפי הדגנים CORNY, במגוון טעמים נוספים: שוקולד חלב ובננה, שוקולד חלב, בראוניז, עוגיות ושוקולד מריר, בוטנים, חמוציות, קוקוס ושוקולד חלב.

 

  • המחירים לצרכן נקבעים על ידי רשתות השיווק.

 

אודות CORNY

מותג corny הינו מותג גרמני אשר מיוצר ע"י חברת שווארטאו שנוסדה בשנת 1899. בתחילת שנות ה-80 זיהו בחברה את טרנד הבריאות והחלו לייצר חטיף דגנים. חטיפי corny  נמכרים כבר יותר מ-30 שנה ומוכיחים גידול במכר בכל המדינות בהן משווקות. המותג corny משווק בישראל בהצלחה משנת 1996 ומהווה כיום כ 10% נתח שוק.

חטיפי CORNY הינם ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. המגוון הרחב והעשיר של חטיפי הסדרה כולל חטיפים עם סוכר וללא תוספת סוכר, באריזות לבית ולקחת לדרך. החטיפים מהווים תחליף לארוחה קלה בבית הספר, בעבודה וכקינוח משלים לארוחה.

 

אודות דנשר

קבוצת דנשר היא אחת מחברות השיווק וההפצה הגדולות והוותיקות בישראל. על מוצרי החברה נמנים מאות מוצרים ומותגים מובילים, מקומיים ובינלאומיים, בכלל קטגוריות הצריכה.

חטיבות הקבוצה השונות פועלות בכל שלבי שרשרת האספקה של המוצר, לרבות ייצור, ייבוא, ייצוא, מסחר, לוגיסטיקה, שיווק והפצה, ברמה ארצית וגלובלית.

מערך ההפצה של הקבוצה מגיע לכ-3,500 נקודות מכירה ברחבי ישראל, לצד נקודות נוספות ברחבי העולם.

פעילותה הרב תחומית של הקבוצה, לצד אפיקי השיווק וההפצה הרחבים שלה, הופכים אותה לשותף האופטימלי לחברות ומותגים אשר מחפשים להרחיב את פעילותם לשווקים חדשים.

 

CORNY  חטיף דגנים הסדרה הלבנה - שוקולד לבן ושוקולד לבן וקוקוס

CORNY חטיף דגנים הסדרה הלבנה – שוקולד לבן ושוקולד לבן וקוקוס

נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *