תאומות בשיא

 

שיא גינס נשבר לאחרונה עם לידת תאומות בהבדל של 87 ימים

למרות ששתיהן היו בסכנת חיים במהלך ההריון, לסיפור הזה יש סוף טוב

 

תאומות בשיא גינס

 

אמהות לתאומים רגילות שהם נולדים בזמן סמוך מאוד אחד לשני או מקסימום בהפרש של כמה שעות. מרי ג'ונס-אליוט ובעלה כריס שברו בהקשר זה את שיא גינס ונכנסו לספר השיאים בשל הפער הגדול ביותר בלידת תאומים.

באתר האינטרנט הרוסי: fishki.net דווח כי הזוג אליוט תמיד חלם על תאומים, למרות שכבר היו להם שני ילדים, אבל הם לא תיארו לעצמם אילו קשיים יצטרכו לעבור לשם כך.

בשבוע ה-23 להריון, ביצעה מרי סקירת מערכות שגרתית. בסקירה הכל נראה בסדר אבל במהלכה היא קיבלה צירי לידה. “הייתי בהלם. אני זוכרת שמשהו חזק לחץ לי על הבטן”, היא סיפרה לאתר. “הרופאים אמרו לי להתכונן לגרוע מכל”.

עם צירי הלידה הגיעה גם ירידה המים והרופאים התחילו להכין את זוג ההורים ההמום לכך שהגרוע מכל יקרה והם יאבדו את בנותיהן. בסופו של דבר, אחת הבנות נולדה בשבוע ה-24 להריון, אך אחותה התאומה נשארה ברחם והלידה נעצרה.

מרי נזכרת שזה היה הזמן הכי קשה בשבילה. הציפייה לשמחה הפכה לסיוט. אחת מבנותיה שהתה ביחידה לטיפול נמרץ, ואילו השניה הייתה בסכנת חיים ברחם.

היא התפללה לנס שיציל את התינוקות שלה. רופאים הציעו להפסיק את ההריון, אבל הלב שלה אמר לה לחכות. בסופו של דבר הרופאים המליצו על זירוז לידה בשבוע ה-37 וקטי הקטנה נולדה בריאה ושלמה במשקל 2.5 ק”ג.

“כשלקחתי את קטי לידיים, היא חייכה אלי”, סיפרה עוד האמא לאתר. “האחות אמרה שהילדה בריאה ושהכל תקין אצלה, ושתינו התחלנו לבכות”. לאחר מספר שעות הרופא הכניס את התינוקת לאינקובטור של אחותה, וגם היא חייכה. “הן זיהו אחת את השניה וזה היה מאוד מרגש”, הוסיפה.

 

כך הבנות נכנסו לספר השיאים של גינס כתאומים עם ההבדל הגדול ביותר בזמן לידה – 87 ימים!

תאומות בשיא גינס

נכתב על ידי: Lady In Red

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *