3 ניחוחות חדשים מושקים בימים אלו בחנויות הולנדיה בישראל – לחיות טוב לחיות נכון

3 ניחוחות חדשים מושקים בימים אלו בחנויות הולנדיה בישראל

NORDIC BLOOM, NEROLI   BLOSSOM, ORIENT SPIRIT

4 דפיוסרים SENSE BY HOLLANDIA

בואו נודה רגע באמת? מהו החדר החשוב לנו ביותר בבית?

לא, לא הסלון. גם השירותים פחות

 

כולנו היינו שמחות לישון טוב יותר!

ילדתי לפני שלושה חודשים, מאז חלק לא מבוטל מהיום שלי אני במיטה. אני מניקה שם, הוא ישן שם, אני מנסה לנוח.

 

על המיטות של הולנדיה, אין מה לדבר! חוויה אחרת.

מיטות מתכווננות, לא רק שיוצאים לסרט VIP אלא גם אצלך בבית, בנוחות שלך.

 

ומה חשוב חוץ מנוחות? הריח, ריח טוב משנה את האווירה. הייתן מצליחות לישון באורווה? אולי בסרט של שנות ה – 70. אני אישית לא הייתי נרדמת.

 

4 דפיוסרים SENSE BY HOLLANDIA

הולנדיה, החברה המתמחה בהנדסת שינה, מרחיבה בימים אלו את SENSE BY HOLLANDIA

מותג הניחוחות של החברה לחדר השינה ומשיקה 3 ניחוחות חדשים: NORDIC BLOOM, NEROLI   BLOSSOM, ORIENT SPIRIT, המצטרפים לניחוח המקורי THE ORIGINAL  שהושק בהצלחה לפני כשנתיים ומשווק בנקודות המכירה של הולנדיה בישראל וברחבי העולם.

השקת הניחוחות החדשים היא חלק מאסטרטגיית החברה להרחיב את מדף המוצרים שלה בעולם השינה ולהוביל את לקוחותיה לעולם של לייף סטייל ברמה הגבוהה ביותר.

 

הסיפור הייחודי של סדרת הניחוחות SENSE BY HOLLANDIA   מתחיל בחזון החברה לשיפור חווית השינה, מתוך הבנה שאיכות השינה תלויה לא רק במיטה ובמצעים, אלא גם במזרן, בתאורה וכמובן בניחוח, חזון המניע אותם לייצור ניחוחות המבטאים את המתרחש בחדר השינה, ולשלב מצד אחד תחושות המתקשרות לשינה רגועה, רפויה ונינוחה, ומצד שני אווירת תשוקה עוררות וחושניות המחוברת  לחדר המיטות.

 

המרכיב המשמעותי ביותר בזיכרון האנושי הוא חוש הריח. לבני האדם כ- 8 מיליון קולטני ריח המאפשרים לזהות  יותר מ- 400,000  ריחות שונים. מרכז הריח במוח מקושר למרכז הזיכרון.  אין דבר יותר חזק וטוב מריח בכדי להזכיר לאנשים חוויות ומקומות שבהם היו. יצירת ניחוח בלעדי להולנדיה  נועדה להעצים את החוויה המתקשרת להולנדיה כחוויה חיובית בעולם של לייף סטייל על ידי ניחוח איכותי וייחודי.

 

מגוון הניחוחות של  SENSE BY HOLLANDIA  מבוסס על תמציות שמנים אתריים טבעיים ומשובחים ומכיל אחוזי אלכוהול נמוכים וזאת על מנת להאריך את משך הניחוח בחלל.

הניחוחות במותג  נוגעים בתרבויות שונות וכך שניתן למצוא במגוון הניחוחות במותג זה: ניחוח המבטא אוריינטליות מזרחית אפופת וניל ואמבר , ניחוח בארומת ליים ברזילאי טרופי ומתקתק, ניחוח ים- תיכוני מסתורי ושורשי, ועד לניחוח האחרון בסדרה שכולו פריחת אחו ירקרקה ונקייה, מרגיעה ומרוממת את מצב הרוח.

 

הולנדיה מעניקה ללקוחותיה מענה מושלם בכל הקשור למגוון מוצריה בסדרת SENSE BY

HOLLANDIA   ומאפשרת לבשם כל חלל באמצעות נרות ארומטיים ,שבבי סבון ריחניים לארון, סבוני רחצה מהודרים,  מבשם כריות, מבשם בדים ומבשם חדרים, דפיוזרים בכמה גדלים ועוד. מוצר הדגל של המותג הוא בקבוק דפיוזר מהודר של 3000 מ"ל, שיוצר בחברה המתמחה בייצור בקבוקי ברנדי, שיוכל להשתלב בקלות בחללי אירוח כפריט לייף סטייל שלא ניתן להתעלם ממנו.

 

בין הניחוחות בסדרה :

THE ORIGINAL – הניחוח המקורי

בישום אוריינטלי עשיר בניחוחות עץ, פריחה, קטורת, אמבר, מושק ,ווניל ותבלינים.

בעת העתיקה ,קטורת ,בשמים ותחליבים היו בשימוש בטקסים דתיים כמו גם כמעוררי תשוקה למי שיכל להרשות לעצמו מותרות כאלו. הניחוח מבוסס על הניגוד בין הבסיס הקולינארי של האמבר לבין הוניל בשילוב ניחוח שבבי עץ טריים וניחוח עלי עץ אורן.

NORDIC BLOOMפריחה נורדית

זהו ניחוח פריחה נקי ומיימי המשדר תחושת אחו ומשלב ניחוחות פרחים עם ירוק ופירות מעל שכבת מושק. מרגיע ומרומם מצב רוח. יש בו נגיעות של עלים ירוקים ,חלבנה, חציר, קומרין  סיגליות ופריחת אירוסים .

NEROLI   BLOSSOMפריחה נרולית

ניחוח רענן שמקורו בחלקים הצפון והצפון-מזרחיים של העולם, היכן שניחוחות עשירים לוכדים מאזינים בעזרת "צלילים" ריחניים. הניחוח הינו חווית הרחה המבוסס על קוקטייל הקאיפרינייה הברזילאי המתוק עם ארומת ליים ולגימת נשימה עמוקה של קליפת תפוז ירוק עטוף פריחת מגנוליה ופרחים טרופיים מתקתקים

ORIENT SPIRIT – רוח מזרחית

ניחוח זה הינו מקטגוריית הבשמים הרב שימושיים בהשראת האקלים הים תיכוני, והוא מבוסס על הניגוד בין האדמתיות של האזוב הגדל על עץ האלון לבין ניחוח המנדרין הירוק וכולל גם שרף חום עשיר שמקורו בשיח ורד הסלעים עם ניחוח שורשים ואדמה מה שהופך את הניחוח למסתורי ובעל מתיקות הדרים

 

מחירים:

מפיץ ניחוח (מקלות) 200 מ"ל – 128 ₪

מפיץ ניחוח (מקלות) 500 מ"ל – 248 ₪

מפיץ ניחוח (מקלות) 3000 מ"ל – 1298 ₪

רביעיית סבונים ב-4 ניחוחות שונים – 70 ₪

רביעיית נרות ב-4 ניחוחות שונים – 147 ₪

מארז מבשם לבדים – 115 ₪

מתז כריות ארומטי – 78 ₪

 

 

 

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
הולנדיה
Product Name
SENSE BY HOLLANDIA
נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *