ביסלי ורשת המסעדות Blackבשיתוף פעולה ראשון בטעמים בורגר וכנפיים

ביסלי ורשת המסעדות  Blackבשיתוף פעולה ראשון מסוגו:

מציעים מהדורה מיוחדת של ביסלי בטעמי

 Black Burger וכנפיים לוהטות –

מנות הדגל האהובות של Black

עלות ההשקעה הכוללת בשיתוף הפעולה: 650 אלף ש"ח

ביסלי ורשת המסעדות Blackבשיתוף פעולה ראשון מסוגו

שיתוף פעולה ראשון מסוגו משלב בין קטגוריית החטיפים של אסם לבין רשת מסעדות ההמבורגרים המצליחה Black, בניצוחו של השף ומבעלי הרשת צחי בוקששתר. במסגרת שיתוף הפעולה אסם משיקה תחת מותג ביסלי שני טעמים במהדורה מוגבלת – ביסלי בטעם Black Burger וביסלי בטעם כנפיים לוהטות – טעמי מנות הדגל האהובות של רשת ההמבורגרים הפופולארית.

ביסלי ורשת המסעדות Blackבשיתוף פעולה ראשון מסוגו

כל מי שיקנה את הביסלי במהדורה המיוחדת יקבל הטבה ייחודית ברשת Black: על גבי האריזה תצורף הזמנה להצטרף חינם למועדון הלקוחות של Black למשך שנה המעניק הטבות חודשיות, הנחות ומתנות לימי הולדת.

 

במהלך ההשקה, רשת Black Burger תגיש בכל סניפי הרשת את שתי  מנות הדגל שלה, אך עם תוספת ביסלי בטעמי המהדורה: המבורגר עם שבבי ביסלי – "קראנצ' ביסלי בורגר"  ומנת כנפיים לוהטות שיצופו בביסלי – "ביסלי ווינגז". בנוסף, כל מי שירכוש במהלך המבצע מנה ברשת מהמנות המיוחדות שהרכיב השף צחי בוקששתר וכן ארוחה מהתפריט, יקבל ביסלי בלאק בורגר, עד גמר המלאי.

 

לדברי גלית מילוא מנהלת פעילות החטיפים באסם:  "ביסלי מחזיק בנתח שוק משמעותי של 12.5% מכלל קטגוריית החטיפים. שיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם רשת Black  יפתיע את צרכני החטיפים עם טוויסט מקורי בטעמי הביסלי בהשראת מנות הדגל האהובות של רשת Black."

 

צחי בוקששתר, שף ובעלים רשת Black : "גם כך אי אפשר להפסיק לאכול ביסלי, אפילו כשטעמנו את טעמי הביסלי החדשים בזמן הפיתוח כולנו התמכרנו. השילוב בין הפריכות של ביסלי לטעמים של Black שכולנו אוהבים, יצר משהו שבקרוב יהיה קשה לדמיין טיול שנתי בלעדיו, או סתם זלילה בזמן צפייה במשחק טוב, שאפו לחברים באסם. כמובן שלא יכולתי להתאפק והכנתי שתי מנות המשלבות את טעמי הביסלי החדשים במאכל המקורי. כיף גדול"

 

כשרות: בד"צ העדה החרדית.

להשיג ברשתות השיווק השונות.

מחיר מומלץ לצרכן: 4-4.5 ₪

*עד גמר המלאי

 

ביסלי בביתי?

רוצים אמת בפרסום?
כך הבית של אמא אמיתית נראה…
כן….
יש לי כביסה לא מקופלת
 
כן…
יש לי משחקים על הרצפה
 
כן….
אבא, לא יעזור שתשאל מתי אני מסיימת לקפל את הכביסה כי תמיד תהיה חדשה
 
אבל…
 
הילד שלי מאושר
הילד שלי אוכל ביסלי וטוב לו
 
לא תמיד הוא צריך לאכול רק פירות וירקות
 
הבוקר – אכל בננה למי ששאל, תודה
 
ודרך אגב,
ביסלי חדשה מצוינת וטעימה – רפי, אני וראם נהנו
 
מה איתכם,
כבר טעמתם אותה?
רוצים אמת בפרסום? כך הבית של אמא אמיתית נראה... כן.... יש לי כביסה לא מקופלת כן... יש לי משחקים על הרצפה כן.... אבא, לא יעזור שתשאל מתי אני מסיימת לקפל את הכביסה כי תמיד תהיה חדשה אבל... הילד שלי מאושר הילד שלי אוכל ביסלי וטוב לו לא תמיד הוא צריך לאכול רק פירות וירקות הבוקר - אכל בננה למי ששאל, תודה ודרך אגב, ביסלי חדשה מצוינת וטעימה - רפי, אני וראם נהנו מה איתכם, כבר טעמתם אותה?
נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *