ד"ר פישר אולטרסול משיק סדרות בלעדיות להגנה המתקדמת ביותר לקיץ 2019!

SPECTRUM – היחיד המסייע בהגנה מפני קרינת HEV

Free Kids – תכשירי הגנה לעור רגיש לילדים

ג'ל אלוורה פורטה – לטיפול והרגעה מיידית עם פי 2 אלוורה

 

מי לא אוהב להתפנק בקרני השמש החמימות? לבלות במזג האוויר החמים בטיול, בים או בבריכה? עם בוא הקיץ, אנו משילים מעלינו את שכבות החורף ויוצאים ליהנות בחוץ, אך בעודנו נהנים מיתרונות השמש החמה, משפיעות קרניה המזיקות על העור ופוגעות בו. לרגל קיץ 2019, ד"ר פישר אולטרסול, מציג את ההגנה המתקדמת והגבוהה ביותר במגוון סדרות חדשות המעניקות פתרון למגוון סוגי העור.

 

אולטרסול SPECTRUM – הסדרה היחידה המסייעת בהגנה גם מפני קרינת HEV 

הזוכה במוצר השנה 2019 בקטגוריית הגנה מהשמש!

 

סדרת אולטרסול SPECTRUM הינה סדרה פורצת דרך המבוססת על טכנולוגיה ייחודית, המסייעת לראשונה גם בהגנה מפני קרינת HEV (High Energy Visible light) – קרינת האור הנראה באנרגיה גבוהה. הטכנולוגיה מסייעת להגנה מספקטרום רחב במיוחד של קרני השמש המזיקות UVA+UVB+IR+HEV. מחקרים שפורסמו לאחרונה מעידים על נזקים הנגרמים לעור גם מחשיפה לקרינת HEV המעודדת יצירת רדיקלים חופשיים מזיקים הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור, להיווצרות קמטים ולרפיון עור.

מחיר: ספריי שקוף או תחליבי/ תחליב הגנה 69.90 ₪ (200 מ"ל), קרם פנים 59.90 ₪ (50 מ"ל).

 

אולטרסול Free Kids לעור רגיש לילדים

ד"ר פישר אולטרסול משיק סדרות בלעדיות להגנה המתקדמת ביותר לקיץ 2019!

ד"ר פישר מרחיב את סדרת אולטרסול Free ומשיק את אולטרסול Free Kids – סדרת תכשירי הגנה המיועדת לילדים עם עור רגיש. המוצרים בסדרה הינם ללא פראבנים, ללא שמנים, ללא בושם וצבע וללא רכיבים מן החי. תכשירי הסדרה מכילים קומפלקס אנטי אוקסידנטים, המותאם במיוחד לילדים, המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק, לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ובשמירה על מראה עור בריא גם בטווח הארוך. תכשירי הסדרה במרקם קליל, נספגים במהירות, אינם שמנוניים, היפואלרגניים ועברו בהצלחה את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתם לעור רגיש.  הסדרה מכילה תחליב הגנה SPF50 (200 מ"ל) וקרם פנים SPF50 (50 מ"ל).

 

אולטרסול ג'ל אלוורה פורטה

עוד מוצר חדש השנה הוא ג'ל אלוורה פורטה – קומפלקס מחוזק לטיפול והרגעה מיידית של העור, המועשר בכמות כפולה של אלוורה ובפרו-ויטמין B5  המסייע בריכוך ושמירה על גמישות העור. המוצר מכיל גם הממליס, המסייע להפחתת אדמומיות ולהקלה על גירויי עור, ויטמין E ותמצית תה ירוק – אנטי אוקסידנטים המסייעים בהגנה מפני רדיקליים חופשיים ושומרים על בריאות העור. המוצר עבר את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתו לעור רגיש.

 

שיהיה קיץ מהנה ומוגן!

 

בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.