לקראת חג הפסח, רהיטי דורון מציעים טיפים לאחסון וסידור חדר הילדים

 

לקראת חג הפסח, רהיטי דורון מציעים טיפים לאחסון וסידור חדר הילדים/ הנוער

 

פסח מגיע ואיתו הסדר או יותר נכון הבלאגן שלפני הסדר. והילדים לא תמיד מסודרים, לא תמיד מצליחים לשמור ולארגן הכל. התיקים הכבדים לבתי הספר, שעות הלימוד הרבות מקשים על הילדים, ובינינו זה לא שאם היה לנו זמן פנוי החדר היה מסודר היטב, כך לפחות זו המציאות שלי. אבל… רהיטי דורון מציעים פתרונות לאיך לנסות ולשמור על הסדר לקראת פסח ובכל ימות השנה.

רהיטי דורון ארונות וספריות לילדים

רוב חדרי הילדים והנוער הפכו יותר ויותר למעצמות על של לא מעט חפצים: צעצועים, ספרים, משחקים, רהיטים, בגדים והבלגן חוגג…באופן לא מפתיע , לילדים ובני נוער חוסר הסדר פחות מפריע ומטריד, לעומת ההורים ועל כן חשוב להקפיד על מינימום סדר ושמירה על חדר נקי ומאורגן,  כבר בגיל צעיר.

כשמעצבים חדר ילדים, תכנון מקומות אחסון חשוב לא פחות מבחירת מיטת ילדים או בחירת צבע החדר.

 

אסף טייכמן – סמנכ"ל רהיטי דורון מעניק  טיפים ועצות לאחסון שיקלו על ילדיכם ועליכם את מלאכת הסידור:

 

רהיטי דורון ארונות וספריות לילדים

מה מסתתר מתחת למיטה? עוד מיטה: 

בחדרי ילדים ישנה מגמה לשכן אחים ביחד בחדר מתוך כוונה להדק את הקשר בין האחים ולעיתים מתוך אילוץ מקום. ההמלצה הרווחת היא לשמור על אזורי אחסון פרטיים לכל אחד מהאחים ולהרגיל את הילדים לשמור שם את הדברים החשובים להם לשמירה נגישה ופרטית. אחד המקומות החשובים לניצול נכון של החלל בחדר לאחסון הוא המקום המתחבא מתחת למיטה. יש האוהבים אחסון במגירות ויש את האוהבים ארגז הנפתח כלפי מעלה, בשני המקרים רצוי לשקול את המקום הנדרש בחדר עבור הפתיחה, הנגישות והשימוש.

מערכות עבודה מודולריות חוסכות מקום ויוצרות מראה מסודר:

כשמדובר במערכות עבודה- גמישות ומודולריות מאפשרים חיסכון רב במקום ופותחים עולם של אפשרויות עיצוב. לדוגמא מערכת עבודה (דגם יאנג) משלבת בין שולחן עבודה צבעוני הנמצא מתחת לשולחן עבודה גדול ומאפשר שימושיות רבה בחלל. במערכת כזו ניתן להשתמש כמערכת עבודה פינתית או להפרידה לשני שולחנות עבור שני משתמשים בו זמנית ניתן כמובן לכנס אותה בשעת הצורך לחלל אחד לחסוך מקום וליצור מראה מסודר ונקי.

כוורת לאחסון מסודר- פתוח או סגור:

כוורות הן פתרונות האחסון הטובים והיעילים ביותר והן משמשות גם כאביזר עיצובי משמעותי בחדר. רצוי לשלב בין גדלים שונים, וסגנונות פתוחים וסגורים כדי לקבל מראה מעודכן הנותן גם מענה מצויין לאחסון.

ישנן כוורות רצפתיות הנוחות ונגישות לאחסון נמוך, וגם הוא מיוחד חלקו לאחסון סגור או פתוח ובמגוון מידות בשילוב ליד שולחן עבודה או בקיר נפרדץ

לא צריך להתחבא: מוצרי  אחסון דקורטיביים

מוצרי אחסון בכלל וקופסאות אחסון בפרט הפכו לאחרונה לפריטי עיצוב אופנתיים שמשולבים בכל חדרי הבית ולא רק בחדרי הילדים. הארגזים משמשים בו זמנית כפתרון פרקטי וכרהיט עיצובי שמשלים את המראה והאווירה הרצויים בחדר. ארגזי האחסון הדקורטיביים מגיעים גם הם בשלל גימורים, בהם גימורים קלאסיים לקבלת מראה מעודן ואלגנטי, נקודות לקבלת מראה שובבי, אורבני לקבלת מראה בוגר יותר וכדומה.

 

התחדשות החדר ומיון האביזרים:

דרך נוספת לתת לחדר מראה נקי ומסודר היא כמובן- המיון הסינון וההתחדשות.  לפנות מקום חדש בחדר, למיין ולסנן את הפריטים והצעצועים בחדר, מה שהתיישן או אינו מתאים יותר לגיל הילד או סתם מיצה עצמו ולא מתאים יותר לצבעוניות החדשה. לא להתבייש לפנות מהחדר וכמובן גם ניתן לשלב מעשה טוב ולתרום לילדים אחרים. ככה מתפנה מקום חדש וככל שהחדר פחות עמוס כך הוא יותר נעים לעין.

 

רהיטי דורון מציעה מגוון רחב של מוצרי אחסון נוחים ויעילים, במחירים לכל כיס:

רהיטי דורון ארונות וספריות לילדים

כוורות תליה – החל מ- 150 ₪.

קופסאות אחסון – החל מ 49 ₪.

מיטה עם אחסון החל מ –  1550 ₪.

מערכות עבודה מודולריות- החל מ 950 ₪

 

להשיג ברשת רהיטי דורון

 

אתר החברה –   www.doron1949.co.il

נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *