סיירת בייביסיטר יוצאת להפתיע אתכם – נתפסתם עם החיתול הנכון? הרווחתם בגדול..

סיירת בייביסיטר יוצאת להפתיע אתכם  –

נתפסתם עם החיתול הנכון? הרווחתם בגדול..

טיטולי בייביסיטר - וולף תקשורת

 

טיטולי בייביסיטר, 'בייביסיטר פרפורמנס' פותחו בקו ייצור חדשני ובטכנולוגית Dry Tech המתקדמת בעולם המאפשרת ביצועיים טובים יותר גם בספיגת הנוזלים וגם במהירות הספיגה . הטכנולוגיה המאופיינת ב"מאיץ ספיגה", הנועד לספוג במהירות את הנוזלים ולכלוא אותם עמוק בתוך החיתול כוללת שכבת חלחול דינאמית, לספיגה מהירה ומגע יבש עם עור התינוק, שכבת ספיגה פנימית, המפזרת את הנוזל באופן שווה בכל חלקי החיתול וטכנולוגיית SAP- כדוריות הלוכדות את הנוזל והופכו אותו לג'ל לספיגה מרבית. בתהליך הייצור ניתן דגש מיוחד להתאמה מושלמת של החיתול לגוף התינוק, ולכן  "בייביסיטר פרפורמנס" אלסטיים יותר ועשויים מחומרי גלם רכים במיוחד המעניקים לתינוק נוחות מקסימאלית בכל שעות היממה.

 

בהמשך לזכייתו של בייביסיטר, מבית ניאופרם מוצרי צריכה למותג החיתולים המפתיע ביותר במבחן הספיגה הגדול, יוצא המותג לפעילות שטח חוויתית  עם הורים וילדיהם. מותג בייביסיטר יוצא לשטח להפתיע הורים וילדיהם בצילום מקצועי.

 

במסגרת הפעילות, 'סיירת בייביסיטר' תצא לפגוש את ההורים בגינות ציבוריות ובמרכזי הורות ברחבי הארץ ותחפש תינוקות המחותלים בחיתול בייביסיטר. כל תינוק אשר '"ייתפס" עם החיתול הנכון ירוויח בגדול ויזכה עם ההורה בפרס מפנק במיוחד:  סשן צילומים על- ידי צלם מקצועי, כולל איפור וסטיילינג, במתחם מיוחד שיוקם במקום, שבסיומו תמונה מרגשת למזכרת. מזכרת שווה, מהנה ומפנקת.

 

הפעילות תתקיים בין התאריכים 18-21 ביולי . פרטים על המיקומים ומועדי הגעת הסיירת בעמוד הפייסבוק של בייביסיטר: https://www.facebook.com/BabySitter.Israel/ ומי שרוצה לפגוש אותי, מוזמנת להגיע לאחוזת ראשונים ביום שלישי הקרוב, אני והבן שלי נהיה שם.

 

 

בייביסיטר  הינו מותג  החיתולים, מגבונים ומגני המזרן של ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם (OTC).

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
טיטולי בייביסיטר
Author Rating
5
נכתב על ידי: Lady In Red

There are 2 comments for this article

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *