שטראוס שומרת עלי

ערב ראש השנה חברת שטראוס הזמינה אותי ועוד כמה נשים להכיר אפליקציה חדשה, להתנסות ולארגן סל קניות תרומה למשפחה נזקקת.

אישית, כבר כתבתי על כך לא פעם שאני אוהבת מאוד לעזור לנזקקים ועד אשר ילדתי הייתי מחלקת פעם בשבוע סלי קניות למשפחות הזקוקות.

 

 

שטראוס שלי

אנחנו עורכים קניות כמעט מדי שבוע לפחות אם לא יותר. הילד רוצה מילקי, הילדה רוצה שוקולד ואנחנו  לא מתנגדות לכוס קפה. כל קניה עולה כסף, מהיום נוכל לקבל מתנות על הכסף שלנו.

קבוצת שטראוס משיקה אפליקציה חדשה שגורמת לכולנו להרוויח.  היא מאפשרת לנו ליצור רשימת קניות וירטואלית (דרך הפלאפון) אשר אנחנו גם ככה נושמים אותו ללא הפסקה 24 שעות ביממה.  היא ניתנת לשינויים כל הזמן על ידי כל חבר משפחה. גם כאשר הילדים יגדלו והבת תהיה באמצע משמרת, מחויבות אישית או סתם אצל חברה היא תוכל להזין דרך הפלאפון את כל רצונות הקניה שלה

בנוסף, על סמך רשימות הקניות שלנו יש מתכונים מתואמים, למשל אם אני קונה שיבולת שועל ומכינה לבני היקר דייסת שיבולת שועל אראה גם מתכונים כמו עוגיות שיבולת שועל.

והחלק החשוב, החדשני והמיוחד הוא שניתן לצלם חשבונית ועל כל מוצר שנקנה ממשפחת שטראוס, למשל גם עלית, יטבתה ויד מרדכי ועוד נקבל נקודות. 100 נקודות על כל מוצר. תחשבו שחלב שווה 100, + קוטג' = 100, מילקי, דבש, ועוד ונוכל לקבל בונבוניירות שוקולדים ועוד בחזרה כמתנה על הקניה שגם ככה היינו קונים כנראה.

 

הנקודות מתווספות לחשבון כאשר מצלמים את החשבונית. ניתן לבצע את הקניה ב 16! רשתות גדולות כמו: שופרסל, מגה, טיב טעם ועוד. המידע מוגן לחלוטין.

 

כיף להרוויח בדרך שגם ככה היינו מוציאים אז לפחות הפעם נקבל גם פינוקים עד הבית.

להורדה האפליקציה: https://goo.gl/F4rQ8J

נכתב על ידי: רעות

There are 4 comments for this article
    • רעות Author ב 19:20

      לגמרי ושווה
      אני לא אומרת לקנות במיוחד אבל אם כבר קונים כיף לדעת שדואגים לנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *