פסח הגיע ואיתו הזמן לפצוח בנקיונות, נכון?

פסח הגיע ואיתו הזמן לפצוח בנקיונות, נכון?

 

דייסון שואב האבק לשאיבה עוצמתית ללא כבל וללא מאמץ

בעבר כשהייתי סטודנטית לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב והייתי צריכה לממן לי את התואר מאיזושהי עבודה, כי עדיין לא גנבתי בנק ולא קיבלתי סכום כלשהו מהורי, חיפשתי עבודה.

האמת שעבדתי בכמה עבודות במקביל, לימדתי מחשבים כל מי שרק רצה ללמוד, ליוויתי ילדה שהוריה ביקשו שתקבל עזרה לימודית וחברתית, שיעורים פרטיים, ומה לא.

אה כן, גם עבדתי בניקיון.

 

לא ממש אהבתי את זה. האמת אפילו די שנאתי את זה. הרגשתי שבעלי דירות מתנשאים מעלי. הרגשתי כמו זבוב קטן שרק רוצה למהר ולרוץ משם אך מה… כסף לא כל כך רע בניקיון ובמיוחד שאת ישראלית.

 

השנים חלפו, הבטחתי לעצמי שאני לא אנקה, למרות שברור לכולם אני מקווה שאת הבית שלי ניקיתי לא מעט שנים. שכרתי דירות בתל אביב, הייתי עצמאית, חייתי עם בני זוג. בכל זאת, עשר שנים חלפו מאז שסיימתי את התואר, לא מעט זמן.

 

לפני שלוש שנים זכיתי להכיר אדם מקסים, התאהבנו וכיום בעלי. כשהכרנו אמרתי לו שחלק מהכסף החודשי שנרוויח ילך למנקה, הוא הסכים.

 

לפני שנה ושלושה חודשים ילדתי בן מתוק. אהבת חיי הטהורה והיפה אך מה, הוא שובב. זה בסדר גמור, הוא בגיל שמותר לו להשתולל ולבלגן ולכלך ומה… כבר הבנתם שאני לא ממש אוהבת לנקות.

 

 

כשהייתי קטנה, והייתי מלכלכת הינו מנקים בשואב אבק, כמובן שעם כבלים, כמובן שמחובר לחשמל וכמובן לא הייתי מעיזה להרים אותו מהרצפה. שקל המון, לא היה קטן, כן היה שימושי. על רובוט כמובן שלא דמיינתי, רק אולי הרובוטית החמודה מתוכנית הטלוויזיה, ויקי אם אני זוכרת את שמה, אך היא כמובן שלא ניקתה דבר, רק חזרה על משפטים. פעם היו חיים יפים כשהיינו ילדים.

 

כשהכרתי את בעלי, הכרתי את הרובוט לראשונה. חביב, אך מה מצפצף כל כמה דקות, חסר סבלנות משהו, וכמובן רק רצפה, ובוודאי שלא נשכח מעולם לא סיים את כל הבית ובטח שלא את כל הפינות.

לפני שבוע הכרתי את דייסון, האמת שהתאהבתי. מוזר, צעצוע נחמד, לא זול אבל שווה כל שקל. כבר כשקיבלתי את הקופסא, הבן שלי התלהב חשב שזה צעצוע חדש. אבל האמת מדובר בשואב אבק שהוא סוס עבודה, סליחה על הביטוי. שואב אבק ידני ששואב כל גרגיר לכלוך וניסיתי. הבוקר הוא ניקה את הכסא תינוק של הבן שלי. מאז לא מפריע לי שהבן שלי אוכל במיטה שלי, כי תוך דקה לא רואים אפילו פירור.

דייסון שואב האבק לשאיבה עוצמתית ללא כבל וללא מאמץ

דייסון שואב האבק לשאיבה עוצמתית ללא כבל וללא מאמץ

דייסון הינו שואב האבק הידני בעל העוצמה הגדולה ביותר. עם עוצמה כפולה המספקת זמן פעולה ארוך יותר.  המכשיר מיועד לשימוש בבתים עם חיות מחמד. לכל סוגי הרצפות/ ניקוי שטיחים עמוק יותר. דייסון שואב האבק לשאיבה עוצמתית ללא כבל וללא מאמץ.
ניקוי מלא של רצפות קשות. מופעל באמצעות המנוע הדיגיטלי והוא מסתובב במהירות של עד 110,000 סל"ד. הוא מפיק כוח שאיבה עצום, אשר יוצר את שואב האבק האלחוטי החזק ביותר. לחיצה פשוטה על הכפתור משחררת את הלכלוך   בלי הרמה ובלי משקל כבד, בקלות ובלי עזרת הבעל או השכנה. אפשר לנקות לבד ובקלות את הארונות הבעייתים במטבח, לקצר זמני עבודה. אפשר לנקות עם יחידת האחיזה בלבד וזה בדיוק מה שאני עושה כשאני מנקה את המיטה, את הכסא אוכל ואת הספה. כל שואבי האבק האלחוטיים של דייסון מאפשרים מעבר מהיר למצב  ידני אשר מאפשר ניקוי מהיר, ניקוי באזורים קטנים או ניקוי באזורים שקשה להגיע אליהם. אקסטרה פאואר, כפתור לחיץ לבחירת העוצמה. מספק 6 דקות של שאיבה בכוח מוגבר למשימות הקשות יותר.

 

האמת שכעת אחרי שנוכחתי לדעת על המכשיר החדש, אני מוכנה לפטר את המנקה ולחזור לנקות בעצמי את ביתי. תוך יומיים לסיים לנקות לפסח  דירת ארבעה חדרים עם מנוחה עצירת קפה ושיחת בנות. אני רגועה לקראת החג, יש לי עוד זמן והסדר והשלום יבואו גם בביתנו.

 

חג שמח.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
דייסון שואב האבק לשאיבה עוצמתית ללא כבל וללא מאמץ
Author Rating
5
נכתב על ידי: רעות

There are 4 comments for this article

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *