רוצות להמציא את המשחק הבא? מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי Tiny Love קיים אירוע בשביל כך…

בדיוק כמו שהומצא הלייק של הפייסבוק: מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי Tiny Love קיים אירוע Hackathon כדי להמציא את הצעצוע הבא

תחרות האקתון של טייני לאב

. צילום רונן גולדמן

אין אמא לדעתי שלא חושבת במה הבן / הילד שלי ישחק. כאמהות לא פעם אנחנו חושבות איך לפתח ולטפח את הדור הצעיר.

אני אמא לשני תינוקות שנמצאים בבית. במציאות היום יומית המפחידה קצת לדעתי. עיתוני הבוקר והחדשות מלאים חדשות לבקרים במקרים לא קלים החלטתי להפקיד את בני בידיי ולא לשלוח אותם לגנים.

כמעט מדי יום אני חושבת כיצד להמציא את עצמי ואיך לשדרג, ללמד ולפתח אותם.

אין אמא כמעט במדינת ישראל שלא מכירה את המותג טייני לאב. אין גם אמא כמעט, לא שאני מכירה  שלא חשבה בעצמה על אילו משחקים ועם מה כדאי ומתי הבן או הילד שלי ישחק.

טייני לאב מקיימת אחת לשנה תחרות ומאפשרת המצאת משחקים חדשים, התחרות שווה ביותר, מתגמלת ומשתלמת וההנאה רבה ומובטחת. כדאי לקרוא ולדעת.

 

מותג מוצרי התינוקות Tiny Love קיים בסוף השבוע תחרות Hackathon האקתון בפעם השלישית, שאליה הוזמנו מיטב המוחות בניסיון להמציא את הצעצוע החדשני הבא בתחום התינוקות. באירוע דומה, הומצא כפתור הלייק של הפייסבוק. הדגש בתחרות השנה, היה על מוצר שיסייע להורים לתקשר ולספר סיפור לתינוק בצורה מגוונת, התפתחותית וחדשנית.

 

ה-Hackathon האקתון  התקיים במרכז לחדשנות במכללה למנהל בראשון לציון. יש פה קטע מגניב לדעתי, ממש כמו בסרטים, קחו 24 שעות וחישבו. מה לדעתכם ההמצאה הבאה.  הנרשמים וחברי הקבוצות לא תמיד מכירים את כולם מראש. וגם לא כולם אמהות או אבות, אך לכולם הזדמנות שווה. יש פה חידוש מעניין לדעתי שגם אנשים שהם לאו דווקא הורים רוצים לנסות ולחשוב מה יהיה הלהיט הבא.

תחרות האקתון של טייני לאב.

צילום רונן גולדמן

במסגרת מרתון חדשנות של 24 שעות, ניסו המשתתפים, מהמוחות המובילים בישראל, להמציא רעיון למוצר חדשני שיסייע להורים לספר סיפור לילדיהם בצורה מיוחדת שתתרום להתפתחותם. בתחרות השתתפו 13 קבוצות שהורכבו מ-70 מתמודדים שנבחרו מתוך מאות אנשים שהגישו מועמדות. הרעיון של האקתון מגיע מעולם ההיי-טק, שבו מכנסים מתכנתים, מפתחים ומעצבים למרתון של 24-48 שעות, שבו הם מתחרים על פיתוח מוצר או פיצוח בעיה טכנולוגית . לקבוצות בהאקתון של טייני לאב היו כל התנאים האופטימאליים לפתח מוצר: כלי יצירה, כלי חיתוך ועבודה, חלקים לבניית דמו, מדפסות תלת מימד ועוד. כשמסתובבים בין השולחנות בהאקתון אפשר לפגוש מעצבים, אנשי טכנולוגיה, יזמים, אימהות ואפילו משפחה אחת, משפחת רוסמן, שהתמודדה ביחד כקבוצה; סבא, סבתא וביתם, שהיא אמא טרייה לתינוק. לדבריהם של משפחת רוסמן, הם הגיעו לתחרות כי הם יצירתיים בכל תחומי החיים וכעת, כשנולד נכד חדש למשפחה, זה הזמן להביא את היצירתיות הזו לידי ביטוי גם בתחום התינוקות.

 

זוכה האקתון 2017 – טייני לאב

בתום מרתון של 24 שעות, הוכרזה הקבוצה הזוכה: עידן נויברג- מעצב המייעץ לאל-על בהיבט העיצובי, מאיה בטאט- סטודנטית לפסיכולוגיה ואנליסטית, רון בובליצקי- מהנדס אווירונאוטיקה ומעצב גרפי, נמרוד בק- יזם ומומחה בגיוס המונים ואורטל זקס- אדריכלית ומעצבת תעשייתית. המוצר של הקבוצה הזוכה  מאפשר במקביל גם משחק עצמאי של התינוק, וגם לחוות את הסיפור באופן אחר כשההורה משתמש בו. לדברי נמרוד בק, שזכה עם קבוצתו בתחרות, הם המציאו את הרעיון למוצר רק באירוע עצמו ולא הגיעו עם רעיונות מהבית. למעשה, רק אחד מחברי הקבוצה הוא אבא לילדים, השאר למדו את הצרכים במהלך המרתון, קיבלו הכוונה והצליחו להמציא מוצר שגם זכה בסופו של דבר. בנוסף לפרס הכספי של 10,000 ש"ח שבו זכתה הקבוצה, במידה והמוצר יושק, חברי הקבוצה יהנו מתמלוגים על מכירות המוצר לאורך כל חייו בשוק. כידוע החברה נמכרת בהרבה מדינות, כך שבהחלט מדובר בעסקה שווה לכל הצדדים.

 

Tiny love, חברת צעצועים ישראלית שנרכשה על ידי ענקית מוצרי התינוקות Dorel, שחלק מהמותגים הגלובליים שבשליטתה הם מקסי קוזי וקוויני, החליטה להשאיר את מרכז הפיתוח העולמי בישראל, ובנוסף לצוות המעצבים הישראלי בחברה, להוות בסיס לחדשנות ואיתור שיתופי פעולה בארץ – כדי להמציא מוצרים שיופצו בכל העולם.

 

קנגי קנגורו – טייני לאב פותח והומצא על ידי סטודנטית

אחד המוצרים של Tiny love, שיצא משיתוף פעולה דומה, הוא צעצוע התפתחותי שנועד להעסיק את התינוק בזמן ההחתלה ונקרא קנגי קנגורו. כמה פעמים חיתלתן והילד התחיל להשתולל. זה לא שהוא עושה בכוונה, פשוט אין לו עם מה לשחק והוא כבר לא אוהב לשכב "בשקט". בדיוק לשם כך כדאי להכיר את קנגי, בובה רכה ומקסימה שאפשר לחבר או לנתק בקלות מהשידה, לשחק ולקחת לכל מקום. מוצר זה פותח בשיתוף פעולה עם סטודנטים מ-HIT, תחת אותו הקונספט של איתור חדשנויות ושיתופי פעולה עם מעצבים ואנשי טכנולוגיה בישראל (מחיר: 119.93 ₪).

 

בנוסף למתמודדים, הגיעו לאירוע מגוון אושיות מהתחום, שחלקם גם שימשו כשופטים, ביניהם;  ג'ף סגל, בעלי Dorel העולמית, חברת האם של טייני לאב, מנכ"ל Tiny love פרדי אבוקרט, אוצרת בכירה לעיצוב גלית גאון, קלינאית התקשורת פרופ' אתי דרומי, המאיירת והסופרת רינת הופר (הסופרת של "איילת מטיילת", בני אוהב מאוד לקרוא את ספרה, ולדעתי כמוהו ילדים רבים נוספים), המעצב התעשייתי ומרצה בבצלאל דורי רגב, ראש החוג לתואר שני בעיצוב משולב ב-HIT פרופ' דודי ראב"ד, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי HIT לוקה אור, חוקרת עולמית לחוויית משתמש של ילדים וטכנולוגיה ד"ר שולי גילוץ, יו"ר מועצת המנהלים של שנקר צבי ימיני ועוד.

 

לפרטים נוספים: 03-7686215 ובאתר Tiny love http://www.tinylove.com/

 

Summary
Event
תחרות האקתון של טייני לאב.
Location
טייני לאב,