"אגדה של פסח בלונדע" – מוזיאון הילדים של באר שבע, פסח 2018 בלונדע

"אגדה של פסח בלונדע" –  מוזיאון הילדים של באר שבע

פסח 2018

"אגדה של פסח בלונדע" - מוזיאון הילדים של באר שבע

"אגדה של פסח בלונדע" – מוזיאון הילדים של באר שבע

לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, הינו מוזיאון חדשני בקונספט ייחודי, המעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, התנסות ותחושה. המוזיאון מתאים לכל גיל וגם לקטנים ביותר, כן גם לתינוקות הרכים, הקטנים.

 

מוזיאון הילדים של באר שבע גאה להציג:

"אגדה של פסח בלונדע"

  1/4-8/4 ,חוה"מ פסח, שעות: פתוח רצוף 09:30-18:30, ימי שישי וערבי חג 09:30-14:00

חגיגה מהאגדות, שפע של פעילויות מיוחדות ואפליקציה חדשה שתהפוך את ההורים למדריכים לילדיהם יחכו למבקרים  במהלך כל חוה"מ פסח רק ב"לונדע"!!

 

תחפושות אבירים ונסיכות ייקחו את המבקרים לפנטזיה מטורפת בתוך עולם האגדות האהובות והמוכרות. כל משפחה תתחפש, תצטלם ותשחק בהצגה פרטית במתחם התיאטרון. בחצר המוזיאון תוצג פעמים ביום "דורותי סביב העולם", הצגה ססגונית, מרהיבה ומהנה לכל המשפחה. עוד ילווה את המשפחות "ארבעת הבנים", משחק משימות משפחתי משעשע ומלמד שישולב ברחבי המוזיאון.

 

פעילויות ייחודיות נוספות אשר יצפו למבקרים במהלך החג: מתחמי יצירה, שעשועי קסמים, עמדות צילום, משחקי משפחות, תחנת שידור ישיר לפייסבוק בה יוכלו המבקרים להתראיין ולספר על חוויתם בעת הביקור.

בנוסף תושק  לראשונה אפליקציה ייחודית שתאפשר להורים להפוך למדריכים במוזיאון.  באמצעות היישום החדש, ההורים יוכלו  בכל מתחם לקבל הסבר ומשימות משפחתיות ובאופן הזה יהנו את מחוויה מעצימה.

 

אלעד אזולאי מנהל מוזיאון הילדים של באר שבע:  "אחת המטרות החשובות מבחינתנו היא לייצר סביבה המעודדת פעילות משפחתית המגבשת את ההורים והילדים. הפעילות לפסח בשילוב האפליקציה החדשה תשכלל את הביקור ותיתן להורים הזדמנות להוביל את ילדיהם במתחמים השונים וליהנות יחד ממשימות משותפות."

כמות הכרטיסים מוגבלת. הזדרזו להזמין כרטיסים מראש!!

לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע הינו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאיים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן. הצבעוניות של המקום אנרגטית ומסקרנת והמבקרים בו נכנסים לעולם אחר, עולם הילדים. על פני 3 קומות גדולות, בשטח כולל של 4,000 מ"ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים, וכוללים משחקי חוץ ופנים. כל חלק עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים, לגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי,   כפרטים וכחלק מקבוצה. בנוסף יש במקום שני שטחי חוץ מושקעים המשלימים את החוויה.

 

לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל

רחוב דוד הראובני 25, באר שבע

מחיר הכניסה למבקר:    55 ₪ התשלום מגיל שנתיים ומעלה             

מחיר מיוחד לתושבי באר שבע: 40 ₪ למבקר

כמוכן ניתן לרכוש חבילות משפחתיות מוזלות ל4 נפשות ומעלה  

לתושבי העיר באר שבע 140 ₪ ולתושבי חוץ 180 ₪

  מומלץ להזמין מקומות מראש דרך אתר האינטרנט www.lunada.co.il   

08-6226926 טלפון:

יש להצטייד בגרביים – הכניסה למקום ללא נעליים**

 

רוצים לזכות בשתי כניסות משפחתיות

כנסו לדף הפייסבוק שלנו וגלו כיצד תזכו

https://www.facebook.com/LADYINRED.CO.IL/

Summary
Location
לונדע,באר שבע,
Starting on
01/04/2018
Ending on
08/03/2018
נכתב על ידי: רעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *