נעלולי פלא נעליים Bobux כאלה

רוצים לדעת אילו נעליים נועלים הילדים של  אנג'ליה ג'ולי, ג'סיקה אלבה, האלי ברי, שרה ג'סיקה פרקר, קים קרדישיאן, הנסיך ג'ורג (בנם של קייט מידלטון ווילאם) ועוד?  Bobux

נעלי Bobux

אם לנכד האצולה הנעליים מספיק טובות, רציתי לנסות אותם על הבן שלי כי לבן שלי אני רוצה את הטוב ביותר. כך הבטחתי לעצמי מהרגע שהוא נוצר בבטן. ברגע שנעים לו והוא מאושר אני מאושרת ולא צריכה יותר מזה.

 

לאחרונה הגיעו לישראל הישר מניו זילנד הרחוקה נעלי Bobux. הנעליים מיועדות לתינוקות שעדיין לא למדו ללכת, עשויות מעור טבעי אשר מונע הזעה והחלקה ובכך שומר על כף רגלו של הפעוט מהפרשי טמפרטורות  ויחד עם זאת להקנות ביטחון ולהתקדם בשלב ההליכה.

 

 

ייחודן של נעלי טרום ההליכה,  הוא במבנה האנטומי, היוצר התאמה מושלמת ונוחות מירבית, סוליה דקה וגמישה המעודדת תנועה חופשית ואזור בהונות רחב במיוחד לאחיזה וצמחיה טבעית של הבהונות בכף רגלו העדינה של הפעוט. הנעליים מיועדות לתינוקות מגיל שלושה חודשים עד שנתיים.

 

 

לאמהות הסטייליסטיות אגיד ש Bobux, זכו בפרס היוקרתי בקטגוריית מוצר השנה בניו זילנד. בנוסף, זכה כמוצר המומלץ בקטגוריית נעלי צעד ראשון בתחרות עיצוב מוצר של מגזין JUNIOR DESIGN הבריטי המתקיים מידי שנה בבריטניה ונחשב לאחד היוקרתיים בלייף סטייל.

 

הבן שלי זוחל כבר לא מעט חודשים, מתיישב, נעמד, מתהלך ונעזר בספה ובשולחן הפעילות אך עוד לא הולך. בהתחלה חששתי לנעול לו נעליים, הרי הוא עוד לא הולך לבד ועדיין הוא חייך ושמח שנתתי לו אותם.

ראשית הם חמים ונעימים, רכים וגמישים. שנית, הם נוחים לו והוא רואה אותנו "הגדולים" ורוצה להיות כמונו. אני חושבת שכדאי לנסות אפילו רק בגלל החורף הקר הרי הן מחממות את רגליו, נעימות לו וגורמות לו טוב, ולי זה מספיק. מה בסך הכל אני רוצה? רק שיהיה מאושר, ואת החיוך שלו קיבלתי. בעיני זה שווה הכל.

 

מחירים – 169 ₪  נעלי Bobuxנעלי Bobux

נכתב על ידי: רעות

There is 1 comment for this article

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *